Search
Close this search box.

Online Dil Testi

İnsan Kaynakları İşe Alım Sürecinde, Adaylarınızı Dijital İK uygulamaları değerlendirsin! Dijital İK Online İngilizce testi, Almanca Dil Seviye Testi ile adaylarınızın seviyelerini tespit etmek için bize danışın!
aday değerlendirme araçları

Dijital İK Online Dil Testi

Online Dil Testleri adaylarınızın dil yetkinliklerini; okuduğunu anlama, kelime bilgisi, dil bilgisi ve dinleme becerileri olmak üzere dört farklı boyutta ölçmenizi sağlayan dijital aday değerlendirme araçlarıdır.

İşe alım sürecinizde Online Dil Testleri; İngilizce seviye testi, Almanca, Fransızca, Arapça, İspanyolca, Rusça, Felemenkçe ve Türkçe olmak üzere 8 farklı dilde dijital İK araçlarını aday değerlendirmelerinizde kullanabilirsiniz.

Dijital İK Online Dil Testi |İngilizce Seviye Testi | ValoremTeam Dijital İK Oyunlaştırılmış Genel Yetenek Testi ile adaylarınızın sayısal ve sözel becerileri ile soyut kavrama becerilerini de dijital ortamda değerlendirin!
dijital işe alım süreci

Neden Online Dil Testi

Online Dil Testleri aday değerlendirme sürecinizde, adaylarınızın pozisyonlarınız için gerekli  olan dil seviyesine uygun olup olmadığını ingilizce seviye testi ve 8 farklı dilde testlerle tespit edebilirsiniz.

Dil Bilgisi / Grammar

Adaylarınızı değerlendirirken gramer konusundaki hakimiyetini, yazım kurallarını dil bilgisini bilme, kullanma yetkinliklerini ölçebilirsiniz.

Kelime Bilgisi / Vocabulary

Adaylarınızın kelime bilgisini, zenginliğini, kelime anlam bilgisine ve kullanım alanlarına hakimiyet seviyesini dijital İK araçlarından online dil testi ile ölçebilirsiniz.

Okuduğunu Anlama / Reading

Aday değerlendirmelerinizde okuma akışını ve okuduğunu anlama yetkinliğini online dil testi ile ölçebilirsiniz.

Dinleme / Listening

Aday değerlendirmelerinizde online dil testi ile dinledğini anlama ve kavrama yetkinliğini, kelime telaffuzlarına hakimiyetini test edebilirsiniz.

Anlık Genel Dağılımları Görüntüleme

Online dil testi Sınav sonuçlarının genel dağılımlarını ve kurumlar arası dağılımlarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Avrupa dillerinde adayınızı CEFR eşleşmesi seviyesine göz atabilirsiniz.

Özel Test Setleri Oluşturma

Mevcut soru havuzlarındaki zorluk seviyelerini ve boyutlarını kullanarak kendi testlerinizi oluşturabilirsiniz.

aday değerlendirme

Online Dil Testi Sonuçlarını Anında Alırsınız

Aday değerlendirme Dijital İK araçlarından online dil testi ile, tüm sınav sonuçları ve adayların cevapları anında sisteme yansır. Böylece tüm adayları toplu olarak değerlendirebilirsiniz.

Dijital İK Online Dil Testi |İngilizce Seviye Testi | ValoremTeam
Overview

Sınav Sırasında Güncellenen Zorluk Seviyesi!

Online Dil Testlerii adayların 8 dilde soruları cevaplamaları sırasında, onların seviyelerine göre, adaptif ayarı ile soruların zorluk seviyelerini performanslarına bağlı olarak değiştirebilmektedir.

Farklı seviyelerdeki seçilen sorular, doğru cevaplandıkça artan, yanlış cevaplandıkça azalan soru zorluk seviyeleri ile adayların dil yetkinliklerini akıllı sistemle algılayarak ölçebilir, sonuçlar doğrultusunda işe alım yaptığınız pozisyona en uygun adayı seçebilirsiniz.

 
diğer Dijital Araçlar

Dijital İK İşe Alım Aday Değerlendirme Merkezinde
Diğer Dijital Araçlar