Mutlu Müşteri

Biz Kimiz ve Ne Yapıyoruz?

Valorem Team olarak biz, kendimize çevremize ve ülkemize değer katmak isteyen bir topluluğuz.

Ülkemize en çok nasıl değer katabiliriz?” sorusunun çevresinde gelişen anlayışımız, cevabı ise dünyanın dönüşmesinde mihenk taşı olan yazılım sektöründe bulmuştur. Değer katan yazılım üreticilerimizle bu yazılımlara ihtiyaç duyan firmalarımız arasında köprü kuran Valorem Team, pazar bulma konusunda sorun yaşayan yazılım şirketlerimizin işlerini kolaylaştırıken, bu yazılımlara ihtiyaç duyan ve onları bulmakta zorlanan şirketlerimize de destek olmaktadır.

Türkiye’nin dört bir yanında eğitilmiş değer danışmanı kadrosu ile büyük firmaların ve kobilerin hayatlarını kolaylaştırıyor, onların dijital dönüşümlerine destek oluyoruz. Daha güçlü bir ülke için firmalarımızın daha da güçlenmesini sağlıyoruz.

Günümüz dünyasında teknolojik gelişmeyi yakalamanın en önemli değer olduğunu bilen Valorem Team, bu sayede ülkemizin potansiyel değerlerini bir köprü kurarak birbirine bağlamakta ve tüm paydaşlarımızı daha da değerli hale getirmektedir.

İşletmenize "Değer" Katıyoruz

Valorem kelimesi Latincede “değer” anlamına gelmektedir. Bizim adımız ve odağımız “değer katma” üzerine kuruludur. Valorem, pazarlama süreçlerinde sorunlar yaşayan yetkin yazılım firmalarımız ile bu yazılımlara ihtiyaç duyan firmaların bir araya gelmesini sağlayan kilit bir platformdur.

Diğer bir deyişle;

  • Yazılım ürünlerine ihtiyaç duyan şirketlerin dijitalleşerek işlerinizi daha hızlı, düşük masraflı yapmalarını ve daha kazançlı hale gelmelerini sağlayan;
  • Yazılım ve teknoloji geliştiren üreticilerimize satış ve pazarlama süreçlerinde destek olan;

önemli bir satış kanalı oluşturuyoruz. Tüm bu süreçlerin sonunda firmalarımız, yazılım üreticilerimiz ve ülkemizle değer kazanıyoruz!

Valorem Team ile Birlikte;

İşinizi Dijitalleştirin

Bu sayede verimli çalışarak daha çok kazanın.

Riskleri En Aza İndirin

Çözümlerimizle risklerden korunun ve değer kaybı yaşamayın.

Maliyetlerinizi Düşürün

Valorem’le tüm süreçlerinizi “optimize” ederek maliyetlerinizi azaltın.

Amacımız: Yazılım İhracatıyla Ülkemize Değer Katmak!

Valorem Team, günümüz dünyasında birçok alanda itici güç olan yazılım sektörünün ülkemize daha fazla değer katmasını hedeflemektedir.

Bu hedef doğrultusunda, Valorem Team’in alanında uzman ekibi tarafından test edilen ve onaylanan yazılım çözümlerinin hem ülkemizde hem de global pazarda güçlenmesini amaçlar. Valorem Team olarak biliyoruz ki ülkemize değer katmanın en önemli unsuru ihracattır.

İhracatın en katma değerlisi olan yazılım ihracatında Türk firmalarının dünyada hak ettiği konuma ulaşması en önemli hedefimizdir!

Valorem İle İşletmenizle İlgili Tüm Zorluklardan Kurtulun.

Merak Edilenler

Valorem Team olarak biz, kendimize çevremize ve ülkemize değer katmak isteyen bir topluluğuz.

Valorem, kalitesini kanıtlamış Türk yazılım ürünleri ile bu ürünlere ihtiyaç duyan firmalarımızı bir araya getiren kilit bir köprüdür. Bu sayede yazılım firmaları pazarlama, bu yazılımlara ihtiyaç duyan firmalarımız ise dijitalleşme süreçlerini Valorem aracılığıyla çözüme kavuşturmaktadır.

Süreç maddeler halinde şu şekilde özetlenebilir:

  1. Valorem Team, bünyesine dahil edeceği yazılımı alanında uzman ekibiyle test eder. Testi başarıyla geçen yazılımsal çözümler Valorem Team bünyesine katılır.
  2. Satış ve pazarlama konusunda uzman “değer danışmanlarımız”, yazılım ürünlerimize ulaşmak isteyen firmalarla iletişime geçer ve ürün hakkında firmalarımızı bilgilendirir.
  3. Yazılımlar hakkında bilgi alan firmalarımız, ürünü elde etmek istedikleri takdirde değer danışmanlarımız vasıtasıyla ürüne ulaştırılır.

Valorem Team’e başvurmanız durumunda alanında uzman değer danışmanımız sizinle iletişim kurar. Değer danışmanımız ile yapacağınız görüşme sonunda dijitalleşmenizi sağlayacak ve işinizi kolaylaştıracak sürece geçilir.

Yazılım ürünleri seçilmeden önce alanında uzman teknik ekibimiz tarafından çok sayıda testten geçirilmektedir. Test sürecini başarıyla atlatan kaliteli yazılımlar Valorem Team bünyesine katılmaktadır. Kalitesi onaylanmayan ürünler Valorem Team bünyesine dahil edilmemektedir.

Valorem Team, yazılım çözümü arayan firmalarımızdan kesinlikle ücret talep etmez. Dijitalleşmek isteyen tüm firmalarımız bize başvurarak çözümlerimiz hakkında ücretsiz danışmanlık alabilir.

Valorem Team bünyesindeki yazılımlar SAAS (Software As A Service) sistemi ile çalışmaktadırlar. Bu sistemde sadece aylık üyelik ödemesi yapılmaktadır. Diğer bir deyişle yazılımı tamamıyla satın almak yerine kiralama ücreti ödersiniz. Bu sayede bir üründen istediğiniz anda hiçbir ek ödeme yapmadan vazgeçebilirsiniz.

Yazılım ürünlerimiz SAAS (abonelik) sistemi ile çalışmaktadır. Bu sayede istediğiniz anda abonelikten çıkarak yazılım ürünlerimizden vazgeçebilirsiniz.

Değişime Ayak Uydurun

Sizin için çalışıyor ve dijitalleşmenize katkı sağlayacak en iyi çözümleri hizmetinize sunuyoruz.