Search
Close this search box.

Online Genel Yetenek Testi

Dijital İK Aday Değerlendirme ve İşe Alım araçlarından, Genel Yetenek Testlerinin ayrıcalıkları hakkında ValoremTeam ekibinden bilgi talep edebilirsiniz.
Online Genel Yetenek Testi

Online Genel Yetenek Testi Nedir?

Online Genel Yetenek Testi, adaylarınızın analitik düşünme ve problem çözme alanındaki yetkinliklerini sistemli bir şekilde değerlendirmenizi kolaylaştıran online değerlendirme araçlarıdır.
Online Genel Yetenek Testleri ile işe alım sürecinizde, dijital bir sistemle, adaylarınızı Sözel, Sayısal, Tablo & Grafik Okuma ve Soyut Kavrama olmak üzere dört farklı şekilde değerlendirebilir. Böylece yetkinliklerini kolayca tespit ederek, aday için en uygun pozisyonları belirleyebilirsiniz.

Dijital İK İşe Alım Aday Değerlendirme Merkezi | ValoremTeam
aday değerlendirme

Adayların Zihinsel Becerilerini Ölçün!

Online Genel Yetenek Testleri ile adaylarınızın zihinsel becerilerinin pozisyonlara uygunluklarını çok kısa sürede değerlendirebilirsiniz.
Farklı zorluk seviyelerindeki sorularla oluşturulan Online Genel Yetenek Testleri ile işe alım sürecinizde, dijital bir sistemle değerlendirebilirsiniz. 

 
Dijital İK İşe Alım Aday Değerlendirme Merkezi | ValoremTeam

Anlık Raporlama ve Karşılaştırma

Tüm Genel Yetenek sınav sonuçları ve istenen adayın cevapları anlık sisteme yansır. Tüm adaylar karşılaştırmalı olarak listelenip görüntülenebilir, sıralanabilir ve Excele aktarılabilir.
Dijital İK İşe Alım Aday Değerlendirme Merkezi | ValoremTeam

Rastgele Soru Seçenekleri

Online Genel Yetenek Testi, zorluğu ve kapsamı belirlenmiş sorular rastgele seçeneği ile uygulanarak her adayın çok farklı sınav soru setleriyle karşılaşması sağlanabilir.
Dijital İK İşe Alım Aday Değerlendirme Merkezi | ValoremTeam online sunum online bilişim testi

Adaylara Canlı Destek

Canlı aday desteği ile Genel Yetenek Testi süreci boyunca, adaylarınıza anında gereken teknik destek sağlanabilir.
Dijital İK İşe Alım Aday Değerlendirme Merkezi | ValoremTeam bilişim testi teknik test

Güvenlik

Genel Yetenek Testi sırasında, Kamera ile güvenlik kontrolü, belli aralıklarda,100 adete kadar sayılarda fotoğraf ve video çekimi yapılarak sağlanır. Kamerada ikinci bir kişi belirlenmesi durumunda sistem sınavı otomatik olarak şüpheli olarak işaretler.
diğer Dijital Araçlar

Dijital İK İşe Alım Aday Değerlendirme Merkezinde
Diğer Dijital Araçlar

bize danışın

İnsan Kaynakları Aday Değerlendirme sürecinizi güçlendiren dijital işe alım araçlarıyla tanışın!