Search
Close this search box.

SGK Sistemleri ve Personel Analiz Robotu

SGK Sistemleri ve Personel Analiz Robotu ile SGK Sicilleri ile boğuşmaya SON!
İş Kazalarınızı otomatik takip eder, e-Vizite raporlarınızı otomatik onaylar!

SGK Sistemleri ve Personel Analiz Robotu, SGK denetmenleri ve yapay zeka uzmanlarıyla birlikte geliştirilmiş ve eğitilmiş bir iş teknolojisi robotudur. Sizlere tanımlayacağımız robotumuz SGK Sağlık Raporlarınızı otomatik takip edip onaylar, İş Kazalarınızı tespit edip günlük bildirir, Teşviklerinizi dakikalar içinde hesaplar. Tekno Kanguru Robotu şirketinizin İK ve Özlük işlerinin yardımcı personeli olarak çalışmakta ve iş yüklerinizi ortadan kaldırmaktadır.

SGK Sistemleri

SGK sistemleri, iş dünyasının önemli bir parçasıdır. Ancak SGK’nın her hizmet için ayrı servis sağlayıcısı olması işlemlerin yapılmasında vakit kaybı ve hatalara neden olabilir. İşte bu noktada Tekno Kanguru Robotları devreye girer.?

SGK Teşvikleri: 
Tekno Kanguru, güncel dönem teşviklerini hesaplamak icin anlık verilere erişim sağlar. Artık teşviklerinizi doğru ve hızlı bir şekilde hesaplamak için saatlerinizi harcamanıza ve mail atıp cevap beklemenize gerek yok.

Dönemsel Borç ve Teşvik Raporu: 
Muhasebe ve Finans birimlerinize hızlıca ödeme rakamlarınızı iletebilirsiniz. Tahakkuk fişlerinden tablo yapmakla uğraşmazsınız.

Teşvik Planlaması: 
Tekno Kanguru size teşvik kayıplarını önlemenin yollarını sunar. Kayıp fırsatları tespit edin ve değerlendirin.

Yersiz Yararlandırma Kontrolü: 
Tekno Kanguru, teşvik işlemlerinizi doğrulukla denetler. Teşviklere hak etmediğiniz şekilde yararlanma riskini sıfırlar.

Tahakkuk / Hizmet Belge İndir: 
Tekno Kanguru ile tahakkuk fişleri ve hizmet listelerini kısa sürede indirir, dönem, belge ve kanun türüne göre isimlendirir. SGK Tahakkuk fişi ve hizmet belgelerini tasnif edilmiş ve tanımlanmış olarak kolayca indirin. Tüm personeli Excel dokümanı olarak tek listede alın.

Tahakkuk Raporu: 
Kanguru, prime esas kazanç, aylık teşvik tutarları, net prim ödeme tutarlarını raporlar, ay sonunda muhasebe birimi ile mutabak sağlatır.

Onay Bekleyen Tahakkuk Raporu: 
Muhtasar onay bekleyen tahakkuklarınızı onaylamadan önce tek tuşla kontrol edin. İşlemlerinizin takibini yapın ve onay süreçlerini yönetin.

Dönemsel Borç Raporu: 
İstediğiniz an SGK borç kontrollerinizi tüm iş yerleriniz için tek tuş ile kontrol eder ve raporlar.

Emanetteki Tahsilatlar Raporu: 
İstediğiniz an emanetteki tahsilatlarınızı tüm iş yerleriniz için tek tuş ile kontrol eder ve raporlar.

Çalışan Sayısı Raporu: 
İş gücünüzü takip edin. Tekno Kanguru ile tüm SGK sicil numaralarınızdaki çalışan sayınızı doğru bir şekilde anlık olarak görüntüleyin.

İşe Giriş Raporu:
İşe girişi yapılan personellerinizi tüm SGK sicil numaralarınızdaki işe giriş bilgilerini tek ekranda görüntüleyin.

İşten Çıkış Raporu: 
İşten çıkışı yapılan personellerinizi tüm SGK sicil numaralarınızdaki işe giriş bilgilerini tek ekranda görüntüleyin.

Toplu İşe Giriş Modülü: 
Aynı anda birden fazla SGK sicil numarasına toplu bir şekilde tek tuş ile işe giriş yapabilirsiniz.

SGK Sistemlerine Otomatik Giriş: 
Tüm iş yerlerinizi SGK sistemlerine e-bildirge şifresine ihtiyaç olmadan bağlanabilirsiniz.

Kişisel Yetkilendirme: 
Birden fazla kullanıcıya özelleştirilmiş yetkilendirme imkanı.

Kanguru Dijital SGK Takip Sistemi, iş yerinizin tüm SGK süreçlerini en iyi şekilde yönetmeniz için mükemmel bir çözümdür. Kolay, hızlı ve güvenilir. İş dünyasında fark yaratmak için Kanguru’yu tercih edin.

İş Kazası Robotu

İş Kazası Bildirememekten Kaynaklı İdari Para Cezalarına Son!

Robot İK Personeliniz Tekno Kanguru yapay zekası siciller arası dolaşmanıza son verir. Tüm iş kazalarını günlük tespit eder, ve size mail olarak gönderir.


- Tanımlı tüm sigorta sicilleri için her gün İş Kazası ve Meslek Hastalığı sistemine otomatik olarak giriş yapar.
- Sisteme yeni düşen İş Kazası raporları ve iş kazası muayene kayıtlarını sisteme ekler.
- İş kazası muayenesi olup, bildirimi yapılmamış iş kazalarını sistemde işaretler.
- Her sabah İş Kazası ve Meslek Hastalığı sisteminde yapılan işlemleri yetkilendirilmiş kişi/kişilere firmanın belirlediği kurallar cerçevesinde e-mail gönderir.
- İSG uzmanınıza sadece iş kazalarını, doktorunuza sağlık raporlarını, işe alım uzmanınıza 2/6 ay durumlarına otomatik mail ile bildirim yapabilirsiniz.

E-Vizite Robotu

Vizite Raporları Onaylama İş Yükünüzü Ortadan Kaldırıyoruz. Tüm Yasal Yükümlülükleri Biz Üstleniyoruz!

Robot İK Personeliniz Tekno Kanguru yapay zekası siciller arası dolaşmanıza son verir. Rapor başlangıç bitiş tarihlerini ve personel işe giriş çıkış tarihlerini kontrol eder, analizini yapar ve onaylar veya personelim değil şeklinde işaretler. Dışarıdan hiçbir mudahaleye gerek kalmaksızın tamamlar ve raporunu size mail olarak gönderir.

• Tekno Kanguru, tanımlı tüm sigorta sicilleri her gün SGK Vizite Sistemine otomatik olarak giriş yapar.
• Firma tarafından manuel bir işlem yapılmışsa (rapor onaylama gibi) bunlar tespit edilerek sistemdeki veriler güncellenir.
• Vizite raporlarında ki verilerin SGK tarafindan güncellenmesi halinde (rapor no, iş balangıç tarihi vs. gibi) bunlar tespit ederek sistemdeki verileri günceller.
• Onaylanmaya uygun olmayan sağlık raporlarını firmaya raporlar ve sistemde günceller.
• SGK İşe Giriş Çıkış sisteminden sorgu yapılarak onaylanabilecek raporlar için ilgili rapor tarihinde sigortalının işyerinin aktif çalışan olup olmadığını kontrol eder.
• Rapor tarih aralığında sigortalının işyerinde çalışıp çalışmadığını kontrol eder, sigortalı işten çıkmışsa firmaya bildirmek üzere sistemi günceller.
• Aktif raporlan sistemden cekerek firmanin istedigi kurallara göre onay verilip verilmeyeceğini tespit eder.
• Tek seferde onaylanacak tüm raporları onaylar.
• Bir sonra ki aylara sarkacak rapor tespit edilmesi halinde SGK kurallarına uyularak parçalı olarak onaylanır ve firmaya raporlanır.
• Her sabah Vizite sisteminde yapilan işlemleri yetkilendirilmiş kişi/kişilere firmanın belirlediği kurallar cerçevesinde e-mail gönderir.